Ilse Buijs

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Manueel Therapeut
  • Bekkenbodem- oefentherapeut
    voor zwanger en postnataal
  • Dry Needling
  • Medical Taping
  • Kaakklachten
  • Schouderklachten

 

ilse@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • maandagochtend
  • woensdagochtend
  • vrijdag (ochtend op Anytime Fitness)

Kernwaardes als therapeut:

  • service
  • kwaliteit
  • veiligheid
  • duidelijkheid

Inge de Jong

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Manueel Therapeut
  • Voetklachten
  • Dry Needling
  • Medical Taping
  •  Stagebegeleider
  • Kaakklachten

inge@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • maandag
  • dinsdag
  • donderdag (middag op Anytime Fitness)

Kernwaardes als therapeut:

  • betrokkenheid
  • zorgzaamheid
  • verantwoordelijkheid
  • zorgvuldig

Jan-Jaap Stam

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Sportklachten
  • Stagebegeleider

 

janjaap@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • maandagochtend (op Anytime Fitness)
  • dinsdagochtend
  • woensdagochtend
  • donderdag
  • vrijdagmiddag

Kernwaardes als therapeut:

  • behulpzaam
  • direct
  • humor
  • collegialiteit

Matthijs Visser

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Dry Needling
  • Schouderklachten
  • Docent Hogeschool Leiden opleiding Fysiotherapie

 

matthijs@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • dinsdag (ochtend op Anytime Fitness)
  • woensdagmiddag en avond
  • vrijdagochtend

Petra van der Toorn

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Manueel Therapeut
  • Dry Needling
  • Medical Taping

petra@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • maandagmiddag
  • woensdag avond

Vincent Hestens

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Manueel Therapeut
  • Knieklachten
  • Sportend kind

vincent@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • maandagmiddag en avond   (Anytime Fitness)
  • woensdagochtend (Anytime Fitness)
    woensdagmiddag (Gezondheidscentrum)

Jhonny Fens

Specialisaties:

  • Fysiotherapeut
  • Personal Trainer
  • Heupklachten
  • Inloop spreekuur op Anytime Fitness (di avond)

jhonny@fysiotherapiedelfgauw.nl

  • dinsdagmiddag en avond   (Anytime Fitness)
  • donderdagochtend (Anytime Fitness)